Nagłówek artykułów

Spotkanie / Wykład

Kurs permakultury - projektowanie w oparciu o lekcje z natury

sala muzyczna / wstęp wolny

ZIMOWA AKADEMIA WSPÓLNEGO OGRODU

Czy wiecie co to jest permakultura? To nauka o projektowaniu  zrównoważonego ogrodu, gospodarstwa czy ludzkiej osady. Podejście permakulturowe pozwala nam przemyśleć nasze relacje ze światem roślin i zwierząt i uczy,  by aranżując ogrody czy osady brać pod uwagę nasze relacje z innymi organizmami, z którymi dzielimy naszą przestrzeń.

21 lutego g. 18.30 / sala muzyczna
PROJEKTOWANIE W OPARCIU O LEKCJE Z NATURY Podczas drugiego z serii 3 wykładów o permakulturrze dowiecie się na czym polega projektowanie w oparciu o zasady permakultury. Jak aranżuje się otoczenie – dom,  ogród, osadę, by jak najbardziej harmonijnie współżyć z innymi ekosystemami. 

Prowadzenie: Wojciech Górny

Wojciech Górny - absolwent SGGW, z wykształcenia zootechnik i ichtiobiolog. Wykładowca i projektant permakulturowy. Założyciel grupy Permakultura Warszawa i Projektowanie Permakulturowe na Facebooku,  oraz permakulturowego forum dyskusyjnego permisie.pl. Organizator cyklicznych Warszawskich Spotkań z Permakulturą. Tłumacz na język polski pierwszego podręcznika permakultury dla szkół, “Student Permakultury”.  Wolne chwile spędza budując małe permakulturowe siedlisko „Ostoja” w sercu Puszczy Bolimowskiej. 

Obserwuj nas na portalu Instragram @sluzewskidomkultury