Powiadomienia dla odwiedzających (2)

Nagłówek artykułów

Spotkanie / Wykład

Kurs permakultury - permakultura w naszym klimacie

salonik literacki  / wstęp wolny

ZIMOWA AKADEMIA WSPÓLNEGO OGRODU 

Czy wiecie co to jest permakultura? To nauka o projektowaniu  zrównoważonego ogrodu, gospodarstwa czy ludzkiej osady. Podejście permakulturowe pozwala nam przemyśleć nasze relacje ze światem roślin i zwierząt i uczy,  by aranżując ogrody czy osady brać pod uwagę nasze relacje z innymi organizmami, z którymi dzielimy naszą przestrzeń.

14 marca g. 18.30 / sala muzyczna
PERMAKULTURA W NASZYM KLIMACIE Podczas ostatniego z serii 3 wykładów o permakulturze dowiecie się jak można stosować zasady permakultury w naszym polskim klimacie. Jakie elementy permakulturowe możecie  wprowadzić do własnego ogrodu/osady, żeby zdrowiej i bardziej harmonijnie współżyć ze środowiskiem? 

Prowadzenie: Wojciech Górny

Wojciech Górny - absolwent SGGW, z wykształcenia zootechnik i ichtiobiolog. Wykładowca i projektant permakulturowy. Założyciel grupy Permakultura Warszawa i Projektowanie Permakulturowe na Facebooku,  oraz permakulturowego forum dyskusyjnego permisie.pl. Organizator cyklicznych Warszawskich Spotkań z Permakulturą. Tłumacz na język polski pierwszego podręcznika permakultury dla szkół, “Student Permakultury”.  Wolne chwile spędza budując małe permakulturowe siedlisko „Ostoja” w sercu Puszczy Bolimowskiej.