Jak opisuje sam artysta, to „kolejna Próba oddania Nastrojów Życia, ujętych w cykl koloru miesięcy, składających się Rok Naszych Dni”. Masłowski uprawia głównie malarstwo sztalugowe, ścienne i akwarelę. Najczęściej tworzy pejzaże. „Nie maluję całej natury, moje pejzaże to jej fragment. Bardzo osobisty, ale widziany nie tylko przez mnie”.

Galeria „Przy kozach”/wstęp wolny

W Galerii Łącznik (ul. Rakowiecka 25/27) od 27 października br. można będzie obejrzeć wystawę fotografii Klaudii Mateuszuk. Zapraszamy do podziwiania zatrzymanych w kadrze tancerek baletowych tańczących w przestrzeni wielkiego miasta. Wstęp wolny

Zapraszam w dniu 5 września 2015 r. (sobota) o godz. 11.00. do Służewskiego Domu Kultury na wernisaż wystawy fotografii Marty Kieli ­Czarnik. Wystawa trwa do 10 września 2015.

Miłosz Górecki przewodniczacy Rady i Bogdan Olesiński burmistrz Dzielnicy Mokotów zapraszają na otwarcie wystawy rysunków Grzegorza W. Komorowskiego w Urzędzie Dzielnicy Mokotów M. St. Warszawy, ul. Rakowiecka 25/27. Galeria Łącznik. Organizator: Służewski Dom Kultury.

Wystawa prac studentów Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Obrazy i grafiki powstały w Pracowni Struktur Wizualnych pod opieką Marka Dzienkiewicza w roku akademickim 2013/2014. Wystawa stanowi podsumowanie wizualizacji związanych z poszukiwaniem form, koloru i podziału płaszczyzny. Ekspozycja potrwa do 4 marca 2015 roku.

Wstęp wolny. / Galeria

Na wystawie zaprezentowane zostaną bardzo dekoracyjne i żywe kolorystycznie obrazy nawiązujące do historycznej szkoły krakowskiego koloryzmu. Wystawa składa się z 12 prac artystki.

Poza otwarciem wystawy prezentującej dokonania twórcze pochodzącej z Buenos Aires artystki o polsko-argentyńskich korzeniach w programie przewidziano koncert Formacji Tango Para Todos oraz milongę – potańcówkę w rytmie tanga. Patronat Honorowy Ambasady Republiki Argentyny

Poprzedni
czerwiec 2018
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
28 29 30 31
4
8
15
23
1

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

senioralia2018WEB BELKAboczna

dyktando modul

konkurs mamto modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor