Nagłówek artykułów

Koncert

Jazz dobry nad Dolinką - Stone Jazz "PolKo A PolKo - Jang Country"

SJplay

T Y M   R A Z E M   w cyklu " Jazz dobry nad Dolinką"  wystąpi  koreańska grupa  S T O N E  J A Z Z  z projektem  "PolKo A PolKo - Jang Country" . To połączenie brzmienia klasycznego jazzu i tradycyjnej muzyki koreańskiej.  Istniejący od 2005 roku zespół z powodzeniem koncertuje na całym świecie.  Stone Jazz po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje swoją wizję koreańskiego spojrzenia na amerykańską muzykę.

Wystąpią: Onesoo Lee - fortepian / Inyoung Kim - kontrabas / Soonwook Hanh - perkusja / Hoonjung Yang - koreańska harfa  /  Yechan Kim - bambusowy obój  /  Sangeun Woo - koreańskie skrzypce ludowe


 sala widowiskowa / bilety 20,00 zł / dostępne od 1 listopada  w kasie SDK  lub on-line: 

Kup bilet


J A Z Z   D O B R Y   N A D   D O L I N K Ą   /  O   PROJEKCIE :

Jazz to muzyka wolności - ale tej wymagającej od wykonawców najwyższego kunsztu wykonawczego, ogromnej wiedzy i muzycznej erudycji.
W ramach cyklu “Jazz dobry nad Dolinką” będziemy prezentować Państwu gwiazdy poruszające się w nurcie jazzu otwartego, komunikatywnego, wykonywanego z mistrzowską wirtuozerią.
Cykl adresujemy do wszystkich wrażliwych na muzyczne i artystyczne  doznania, nie tylko do znawców.  Kierunki jazzu jakie planujemy z Państwem penetrować nie wymagają od słuchacza niczego więcej prócz otwartości na sztukę.

J A Z Z   D O B R Y   N A D   D O L I N K Ą   /  Z   H I S T O R I I :

 

Obserwuj nas na portalu Instragram @sluzewskidomkultury