Powiadomienia dla odwiedzających (2)

Nagłówek artykułów

Inne

Rozpoczęliśmy nabór do nowego projektu teatru tańca Afera

Teatr Tańca AFERA poszukuje tancerza/aktora amatora (16-20 lat) do projektu tanecznego
"KOBIETY SHAKESPEARE'A" 

Niewykluczona stała współpraca.

Szukamy chłopaka/ów, którym nieobce są:

  • taniec współczesny
  • podstawy aktorstwa
  • obycie sceniczne

Nabór trwać będzie do końca ferii 2020 roku (23.02.2019). Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy na próby zespołu, które odbywają się w poniedziałki i/lub czwartki w godzinach 17-20 w Służewskim Domu Kultury w Warszawie (metro Służew). Bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt z koordynatorem lub choreografką zespołu.

Premiera spektaklu przewidziana jest na marzec/kwiecień 2020 na scenie Służewskiego Domu Kultury w Warszawie.

Spektakl prezentowany będzie cyklicznie w Służewskim Domu Kultury, festiwalach teatralnych i tanecznych w Polsce i Europie.

Zapraszamy na fb grupy: https://www.facebook.com/aferakontra/
oraz stronę www pracowni: https://sdk.waw.pl/warsztaty/dzieci/teatr-tanca-afera

Kontakt:

Magdalena Golla - choreograf (nr. tel.: 609814102)

Jacek Zieliński - koordynator grup artystycznych (adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Zdjęcie wyróżniające ze strony głównej:  by Yogendra Singh z serwisu Pexels

Zdjęcie w artykule: w kolejności Gorajka Foto, Weronika Pawłowska Ciągło,  Marta Ankiersztajn oraz Nel Lato.


Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

Informujemy, że aby wziąc udział w naborach do teatru tańca Afera należy udzielić zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Służewski Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy (ul. J. S. Bacha 15, 02-743 Warszawa, tel.: 22 843-91-01) w celu organizacji działań związanych z naborami. 

Osoby pełnoletnie będą mogły wypełnić zgodę w trakcie spotkań. Osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć zgodę podpisaną przez rodzica. 


 Na zdjęciu cztery tancerki w ciemnym świetle. Pomiędzy nimi jedna tancerka w sukni, oświetlona z wyciągniętą dłonią ku górze. Tancerki znajdują się na scenie, w niebieskim świetle. Na zdjęciu trzy tancerki leżące na scenie teatralnej. Na scenie przeważa niebieskie światło. Na zdjęciu tancerki stojące w linii w ciemnym świetle. Tancerki znajdują na scenie teatralnej. Na zdjęciu grupa tancerek na scenie. Zdjęcie w trakcie tańca. Tancerki znajdują się w zwartej grupie.