Po locie samolotem turbośmigłowym szczęśliwie dotarliśmy do celu. Część z nas czuła się trochę niepewnie, ale podróż zleciała nam momentalnie :)

Dlaczego przylecieliśmy do Chorwacji, Zagrzebia?
Bierzemy udział w projekcie „Street show connection” w ramach akcji Mobilność młodzieży programu Erasmus + finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

chorwacjaKoordynatorem jest chorwackie stowarzyszenie Urbana mladez (Urban youth) z Zagrzebia. Partnerami oprócz Służewskiego Domu Kultury są: Stowarzyszenie Stars ze Słowenii oraz On The Ground z Hiszpanii. Projekt potrwa trwa od 23.04 do 30.04 bieżącego roku.

2Co u nas słychać
W Zagrzebiu mamy pogodę w kratkę, ale na każdym kroku możemy liczyć na gorącą chorwacką gościnność. Dlatego naszym jedynym zmartwieniem jest to, co założyć przed wyjściem na poranne zajęcia. Trenujemy każdego dnia, codziennie kombinując, jak zaskoczyć chorwacką publikę podczas piątkowego pokazu na głównym placu Zagrzebia, który organizujemy wspólnie z gospodarzami oraz Hiszpanami i Słoweńcami. Jak nam idzie? Genialnie! Z miejsca nawiązaliśmy kontakt ze wszystkimi uczestnikami projektu. Cóż, uniwersalny język tańca nie zna granic :)3

Za nami już jeden z elementów programu – prezentacje krajów uczestników. Nasza wypadła bombowo! Chorwaci, Słoweńcy i Hiszpanie byli pod wrażeniem bogatej i dumnej historii Polski. Pytanie, kto by nie był :)

Transmisja live z Zagrzebia
Już dzisiaj startujemy z próbną transmisją na żywo na Facebooku. Będziecie mieć okazję, śledzić live to nasze międzynarodowe szaleństwo ;)

Co więcej, całe piątkowe show na placu głównym Zagrzebia oczywiście też będziecie mogli zobaczyć na żywo na naszym profilu!

Śledźcie Facebookowy fanpage Służewskiego Domu Kultury i Hip Hop Akademii, a także profile uczestników chorwackich warsztatów! Pamiętajcie – transmisja live z pokazu, PIĄTEK 28 kwietnia, godzina 16:30.

Pozdrawiamy chorwackim POZDRAVI.

PS Trzymajcie kciuki, żeby Internet nie zawiódł :)1

Poprzedni
styczeń 2018
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
6
20
27
28
29
30
31
1 2 3 4

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

dyktando modul

zwm2018 modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor