beatriz

W środę, 28 lutego 2018 roku, o godz. 19:15- Służewski Dom Kultury zaprasza na koncert jubileuszowy Beatriz Blanco pt. „LUSTRO"

Beatriz Blanco (ur. 1958) jest śpiewaczką operową, pedagogiem i pisarką. Urodziła się w stolicy Wenezueli, Caracas. W 1982 roku przeniosła się do Polski. Mieszkała w Krakowie, w Warszawie na Ursynowie a od roku 2000 osiadła w Piasecznie. Studiowała w Akademii Muzycznej w Krakowie oraz na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Doskonaliła warsztat na kursach mistrzowskich Adele Stolte, Fiorenza Cosotto i Teresy Berganzy. Jest laureatką prestiżowego konkursu Carmen Teresy de Hurtado. Występowała m.in. na scenie Warszawskiej Opery Kameralnej. Koncertowała w Ameryce Płd. i Europie: Hiszpanii, Francji i Niemczech. Jest także wykonawczynią muzyki ludowej Ameryki Łacińskiej i propagatorką tamtejszej kultury. Z wirtuozami gitary Leszkiem Potasińskim i Markiem Walawenderem stworzyła zespół Solo Tres.

Koncert jubileuszowy Beatriz Blanco połączony będzie z promocją jej płyty „Tan Lejos- Tak Daleko”, na płycie tej znajdują się również jej autorskie utwory powstałe tutaj, w Polsce.

Blanka Wyszyńska Walczak

Sala widowiskowa / wstęp wolny

Poprzedni
czerwiec 2018
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
28 29 30 31
4
8
15
23
1

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

senioralia2018WEB BELKAboczna

dyktando modul

konkurs mamto modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor