dolinaprapremier 2 news

prapremiery 2 WebCykliczne spotkania z publicznością twórców i wykonawców piosenki literackiej, gdzie wszystkie utwory wykonane zostaną po raz pierwszy.

DOLINA PRAPREMIER - kabaret muzyczno -literacki. Zapraszamy na cykliczne spotkania z twórcami i wykonawcami piosenki literackiej. Wszystkie utwory wykonane zostaną po raz pierwszy! Na pierwszym koncercie wystąpią: Kuba Sienkiewicz, Marek Majewski, Jan Kondrak, Agnieszka Ozon, Nic Wielkiego, Ida Dzik i Andrzej Dębowski.
Sala widowiskowa/bilety 35 zł ( bilety do nabycia na kupbilecik.pl i w kasie SDK od 3 listopada )

Cel: Integracja środowiska twórców i wykonawców. Doskonalenie indywidualnego warsztatu twórczego i wykonawczego w konfrontacji z konkurencją. Dostarczanie widzom rozrywki na wysokim poziomie literackim, muzycznym i wykonawczym. Stworzenie pola i zachęty do regularności twórczej.

Sposób naboru: Jan Kondrak zaprasza młodych artystów z Warszawy i okolic, tych, którzy wygrywają konkursy piosenki literackiej, artystycznej, kabaretowej. Skład podstawowy zaś to uznani artyści nurtu literackiego i kabaretowego: Kuba Sienkiewicz, Marek Majewski, Jan Kondrak . Obowiązują prapremierowe wykonania. Spotkania będą tematyczne. Cztery razy w roku.

Przebieg: Prowadzący, Jan Kondrak i Jakub Sienkiewicz. Charakter prowadzenia kabaretowy. Widownia jest zachęcania do nauki refrenów. Wykonawcom towarzyszy dwóch akompaniatorów. Akordeonista Łukasz Dąbrowski i klarnecista Przemysław Skałuba. Czas trwania ok.90 minut

Skład osobowy pierwszego koncertu:

- Kuba Sienkiewicz
- Marek Majewski
-Jan Kondrak
Oraz
- Agnieszka Ozon
- Nic Wielkiego
-Ida Dzik
-Andrzej Dębowski

Poprzedni
kwiecień 2018
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
26 27 28 29 30 31
1
2
3
11
16
19
30
1 2 3 4 5 6

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

senioralia2018WEB BELKAboczna

dyktando modul

konkurs mamto modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor