soulladies news

Dwójka pełnych pasji dyrygentów. Kilkanaście utalentowanych wokalistek. Niekończące się pokłady energii i radości! Zespół SouLadies to najlepsze utwory pop, soul, r'n'b i dance w nietuzinkowej interpretacji, a także aranżacji. Przyjdźcie do SDK na ich wyjątkowy koncert i wybijcie się z rytmu codzienności. Tutaj każdy wokal, każdy dźwięk wywoła uśmiech, poruszy emocje i pozwoli na chwilę zapomnieć o otaczającym nas świecie.

SouLadies to kilkanaście utalentowanych i energicznych dziewczyn, które swoją muzyką od czterech lat rozgrzewają publiczność - mają za sobą ponad 50 koncertów na różnego
rodzaju wydarzeniach. IMG 0491 2Potrafią śpiewać piękne romantyczne ballady i tym samym wprowadzać nastrojowy klimat na kameralnych spotkaniach, ale umieją także bez problemu rozruszać kilkutysięczną publiczność, wykonując znane utwory taneczne w niepowtarzalny sposób i z niesamowitą energią. Zespołem dyrygują doświadczeni w pracy z wokalistami artyści: Anna Żaczek-Biderman i Kamil Mokrzycki, którzy tworzą unikatowy na skalę kraju duet dyrygencki i współpracują m.in. z programami "Bitwa na Głosy" czy "X Factor". Ta obsada gwarantuje wysoki poziom artystyczny aranżacji, a przede wszystkim świetną zabawę!
Niedziela, 2 października, godz. 18.00, sala widowiskowa / Bilet 20 PLNsoulladies www

Poprzedni
styczeń 2018
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
6
20
27
28
29
30
31
1 2 3 4

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

dyktando modul

zwm2018 modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor