KONCERT Grzegorza Hyżego.

Arysta ma na swoim koncie kilka przebojów, stał się znany, kiedy zajął drugie miejsce w programie X-Factor. Jego piosenki uczą nas jak zapomnieć o tym, co się zdarzyło, ale też jak uwierzyć w to, co jeszcze przed nami. A wierzyć – jak mówi Grzegorz – musimy „z całych sił“.


Skwer Grupy AK „Granat“/wstęp wolny

 

Koncert Grzegorza Hyżego

Grzegorz Hyży swoją przygodę ze śpiewaniem zaczął...  przypadkiem, na jam session w jednym z poznańskich klubów.  Od tego momentu podążał jasno określoną drogą, gdzie nie ma już mowy o przypadkach. Przełomem dla wokalisty okazał się udział w trzeciej edycji programu X-Factor, w którym zajął drugie miejsce. Krótko po tym podpisał kontrakt płytowy z firmą Sony Music Polska.

 

Premiera debiutanckiego albumu miała miejsce 27 maja 2014 roku. Od tamtego momentu światło dzienne ujrzały 4 single, wszystkie podbiły serca słuchaczy i okazały się wielkimi przebojami ( ok 10 milionów odtworzeń klipów na youtube).„Na chwilę” , „Wstaję” „Pusty dom” czy „Zagadka” pozwoliły Artyście ugruntować swoją pozycję na rynku muzycznym a także zagrać na dzień dzisiejszy ponad 100 koncertów w całej Polsce.
Razem z zespołem zagrał na największych festiwalach w Polsce; Sopot Festiwal, Festiwal w Opolu, Festiwal Top of the Top, Trasa Lato Zet i Dwójki, Sylwester TVN itd. itd. Spotkał się z fanami podczas klubowej trasy, uwiecznił swoim koncertem eventy firmowe.


Od roku nie zwalnia, koncertuje i pracuje nad kolejnym albumem!

 

Doskonałe poczucie rytmu, niepokojąco hipnotyzujący wokal, a przede wszystkim jasno określony pomysł na własną twórczość – to wszystko sprawia, że Grzegorz Hyży debiutuje albumem, jakiego nie powstydziłby się nie jeden bardziej doświadczony artysta.

 

Niezwykłą wrażliwość Grzegorza podkreślają także niebanalne polskie teksty, które oprócz samego wokalisty napisali m.in. Wojciech Łuszczykiewicz, Kamil Durski z zespołu Lilly Hates Roses, czy wreszcie Karolina Kozak (autorka tekstów m.in. na płytę Dawida Podsiadło). Historią opowiedzianą na tym albumie jest niespokojna podróż przez rozmaite emocje... Nastrój płyty nieustannie balansuje pomiędzy patrzeniem z nadzieją w słoneczną przyszłość, a trudną próbą rozliczenia się z bolesną przeszłością. Te piosenki uczą nas jak zapomnieć, o tym, co się zdarzyło, ale też jak uwierzyć w to, co jeszcze przed nami. A wierzyć – jak twierdzi Grzegorz – musimy „z całych sił”.

 

Nagrody:
Złota płyta za sprzedaż albumu „Z całych sił”
Najczęściej grane utwory w stacjach radiowych w 2014 – Festiwal Top of The Top Sopot 2015
Najlepszy Artysta w sieci – Festiwal Opole 2015
Gruba Ryba – najlepszy debiut 2014 – Radio Kolor
Nominacja w kategorii Najlepszy Artysta Roku - MTV EMA
Najlepszy debiut radiowy 2014 - Eska Music Awards

 

ikonaTrailer

 

Mapa dojazdu:

Hyzy mapadojazdu

 

Poprzedni
styczeń 2018
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
6
27
28
29
30
31
1 2 3 4

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

dyktando modul

zwm2018 modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor