foto stud

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne z wykorzystaniem oświetlenia błyskowego.  Zajęcia odbywają sie cyklicznie raz w tygodniu i trwają do końca roku szkolnego. 

Podczas zajęć dowiemy się, jak działa i do czego służy lampa błyskowa, jak wykonać dobrze oświetlone zdjęcie z jedną, dwiema, trzema i czterema lampami. Nauczymy się rozumieć specyfikę światła i jak je modyfikować, aby uzyskać porządany efekt. Nauczymy się również używać blendy i poznamy podstawowe modyfikatory światła. Przećwiczymy podstawy kadrowania i pracy z modelem oraz umiejętność osiągnięcia najlepszych wyników fotograficznych przy minimalnych warunkach sprzętowych. Nauczymy się czytać oświetlenie ze zdjęć mistrzów fotografii, będziemy też trenować jak powtórzyć najlepsze z nich. Zajęcia prowadzone są w sposób dostosowany do umiejętności uczestników. Celem ich jest wyćwiczenie pełnej samodzielności w używaniu lamp błyskowych u wszystkich uczestników.

Zapraszam do kontaktu z koordynatorką sekcji fotograficznej SDK, panią Joanną Kinowską - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zajęcia odbywają się w każdą środę o godz. 18:00. Przy większej ilości chętnych, grupę podzielimy na dwie mniejsze.

Więcej informacji o warsztatach - https://www.sdk.waw.pl/pracownie/dla-doroslych/fotografia/fotografia-studyjnahttps://www.sdk.waw.pl/pracownie/dla-doroslych/fotografia/fotografia-studyjna

Poprzedni
czerwiec 2018
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
28 29 30 31
4
8
15
23
1

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

senioralia2018WEB BELKAboczna

dyktando modul

konkurs mamto modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor