wosp news

Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

wosp SZTAB awatar             wosp WOSP awatar

  

naglowek PROGRAMOK 25wosp

WOSP serce linkG. 13.30 – 18.00  KWESTUJEMY! / foyer SDK / wstęp wolny

 

WOSP Kwesta linkPrzed, w trakcie i po wszystkich wydarzeniach zbieramy do puszek datki dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Wesprzyj WOŚP i KRĘĆ SIĘ RAZEM z NAMI :)

 

 

 

WOSP serce linkG. 14.00 – 18.00  - ROBOTYKA - warsztay dla dzieci  / Dziecięca Akademia Twórczości / foyer SDK / wstęp wolny

 

RobotykaDziecięca Akademia Twórczości prowadzi warsztaty dla dzieci, które rozwijają kreatywność, logiczne myślenie oraz wyobraźnię przestrzenną.
Wierzymy, że robotyka, programowanie i matematyka to przyszłość, dlatego na co dzień wypełniamy misję nauki poprzez zabawę.
Przy okazji 25 finału WOŚP, wspieramy sztab w SDK i tego dnia przedstawimy namiastkę naszych zajęć.
Dzieci będą miały okazję posterować robotami piłkarzami, poruszającymi się po specjalnie przygotowanym boisku.
Pojawi się też konkurencja polegająca na wyprowadzeniu robota z labiryntu.
Zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców do wspólnej zabawy!
https://www.facebook.com/DzieciecaAkademiaTworczosci/

WOSP serce linkG. 14.00 - SPEKTAKL DLA DZIECI / "Mała Królewna" / teatr KUFFER / bezpłatne wejściówki dostępne od 3 stycznia 2017/ do g.16.00 w kasie SDK, po g.16.00  i w soboty w biurze ochrony

WOSP MalaKrolewna linkKażda dziewczynka chciałaby być królewną i każda chciałaby, żeby odnalazł ją piękny książę. Ale często najpierw pojawia się groźny smok i wiele przeciwności. Na zamku u Króla Lula rodzi się królewna. Jest huczna zabawa... Ale król i królowa zapomnieli zaprosić wróżkę, która mieszka nieopodal zamku. Wróżka rzuca zaklęcie. Wesoła królewna Lulinka uważa, że jest najważniejsza i najpiękniejsza na świecie. Kiedy zaklęcie zaczyna działać... zamienia się w ropuchę. Ze wstydu opuszcza dom i poznaje smoka który ma czkawkę; stracha na wróble; zbójnika i oczywiście pięknego księcia, który wybawia ją z opresji i... prosi o rękę. Dzięki swoim przygodom zaczyna rozumieć wartość przyjaźni. Przedstawienie interaktywne. Kabaretowa zabawa angażująca dzieci. Bajkowo, kolorowo i bardzo życiowo.
Mnóstwo śmiesznych postaci, wartka akcja i dużo śmiechu.

WOSP serce linkG. 14.40 – aukcja charytatywna I

 

WOSP serce linkG. 15.00 - KONCERT / Zespół Sienna Gospel Choir / bezpłatne wejściówki dostępne od 3 stycznia 2017/ do g.16.00 w kasie SDK, po g.16.00  i w soboty w biurze ochrony

 

WOSP SiennaGospel linkSienna Gospel Choir to żywiołowy chór specjalizujący się w repertuarze gospel, muzyce dającej ludziom radość i duchowe ukojenie. Chór powstał przy Stołecznym Zborze Kościoła Zielonoświątkowego na Siennej w 2001 roku z inicjatywy, naszej niezmiennie pełnej energii, dyrygentki Anny Bajak i już rok później został wyróżniony pierwszą nagrodą na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej w Kwidzynie. Od ponad 12 lat śpiewamy i ewangelizujemy koncertując w kraju i zagranicą. Wielokrotnie braliśmy udział w znaczących wydarzeniach muzycznych, międzynarodowych festiwalach i projektach.
Sienna Gospel Choir, od wielu lat chętnie angażowane jest przy dużych produkcjach telewizyjnych i radiowych. Z wielką radością też włączamy się, a niejednokrotnie współorganizujemy, lokalne oraz ogólnopolskie akcje charytatywne, działając na rzecz tych, którym muzyka gospel może nieść prawdziwie Dobrą Nowinę.
W Sienna Gospel Choir śpiewa obecnie blisko 60 osób, które łączy ponadwyznaniowy charakter chóru oraz ta sama miłość – do muzyki gospel! Współpracujemy z wieloma utalentowanymi wokalistami i instrumentalistami. Co roku z radością witamy w swoich szeregach nowych miłośników gospel i wspólnie, z pasją dążymy do dalszego muzycznego oraz duchowego rozwoju grupy.
Od 2012 roku przy chórze działa mały skład wokalny, Sienna Singers, stworzony z solistów i wieloletnich chórzystów „mass choir”. W naszej „muzycznej rodzinie” śpiewają też najmłodsi, których serdecznie zapraszamy do chóru dziecięcego Sienna Gospel Young. Wszystkich natomiast, zachęcamy do złapania muzycznego bakcyla, w powstałej przy chórze wokalno-instrumentalnej Szkole Gospel!

WOSP serce linkG. 16. 00 – aukcja charytatywna II

 

WOSP serce linkG. 16.20 - WYSTĘPY ARTYSTYCZNE grup SDK / wstęp wolny :

 

 

linkFoto Sluzewianki

SŁUŻEWIANKI  G.16.20
Zespół wokalny Służewianki działa od 2015 roku w Służewskim Domu Kultury w ramach projektu Młodzi 50+. Składa się z osób które kończą lub zakończyły aktywność zawodową i mają czas na swoją pasję, którą jest śpiewanie. Repertuar zespołu składa się z coverów lat 60 i 70.
Zespół ma na swoim koncie nagrody w przeglądach wokalnych seniorów i występy artystyczne podczas imprez dzielnicowych.

 

linkFoto DecybeleDECYBELE  G. 16.40 i 17.00 
Zapraszamy na występ młodzieżowego zespołu wokalnego DECYBELE. Na koncercie dla WOŚP zaśpiewamy takie hity jak „Proud Mary”, „Royals” czy „All About That Bass”. Zespół ma na swoim koncie liczne nagrody na konkursach wokalnych oraz autorski spektakl muzyczny „Drzwi”. Przyjdź, posłuchaj, a może nawet dołącz do zespołu i śpiewaj z nami!

 

afera ORGTeatr tańca AFERA G.16.50

Hip Hop AKADEMIA G.16.30


WOSP serce linkG. 17.00 – aukcja charytatywna III

 naglowek AUKCJA 25wosp

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

naglowek SZTABwSDK 25wosp

DANE SZTABU:
Szef Sztabu: Ela Biryło; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nr sztabu: 004212
Siedziba Sztabu: Służewski Dom Kultury w Warszawie  02-743 Warszawa, ul. J.S. Bacha 15
Kontakt do Sztabu (w godz.10.00 - 16.00):  tel. 22 3977271; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kwestujący wolontariusze - 4 osoby:
Kamila Calińska      Wanda Milczarek      Maciek Milczarek      Agata Milczarek

Poprzedni
marzec 2018
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
26 27 28
8
12
14
19
26
27
29
30
31
1

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

senioralia2018WEB BELKAboczna

dyktando modul

konkurs mamto modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor