Prezentowany na wystawie cykl fotografii został zrealizowany w trakcie podróży cruiserem Costa Mediterranea do Norwegii. Jest to wynik obserwacji ludzi, którzy są bohaterami fotografowanych scen oraz specyficznej przestrzeni stanowiącej tło i kontekst utrwalonych zdarzeń.
Galeria przy Kozach SDK / Wstęp wolny

 

CRUISEROWCY ZAPROSZENIE INTERNET

 

mini kottBogusław Kott swoje zawodowe życie związał ze światem finansów i bankowości będąc przez ostatnie ćwierćwiecze prezesem jednego z największych polskich banków. Jego droga do świata sztuki wiodła poprzez osobiste zainteresowania muzyką i sztukami plastycznymi. Jest członkiem kapituły nagrody „Złote Berło” przyznawanej od kilkunastu lat wybitnym osobistościom świata kultury. Fotografią jako dziedziną działalności artystycznej zajmuje się od kilku lat. Ukończył studia doktoranckie oraz obronił pracę doktorską na Wydziale Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Swoje prace prezentował na wielu wystawach. Udostępnia je również na aukcjach, z których dochód jest przeznaczony na cele dobroczynne.

            Prezentowany cykl fotografii pod tytułem „Cruiserowcy” został zrealizowany w trakcie podróży cruiserem Costa Mediterranea do Norwegii. Jest on wynikiem  obserwacji specyficznej przestrzeni stanowiącej tło i kontekst zdarzeń jak i samych ludzi, będących podmiotem fotografowanych scen.

            Autor dziękuje Panu dr hab. Protowi Jarnuszkiewiczowi prof. ASP, promotorowi swojej pracy doktorskiej na Wydziale Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, za życzliwe rady i pomoc w opracowaniu tego cyklu oraz firmie ProfiLab a zwłaszcza Pani Agnieszce Skoczek,  za współpracę w przygotowaniu fotogramów.

 

1k 2k 6k 8k

 

 

 

14.10. – 01.11.2015

 

Wystawa dostepna codziennie

w godz. 10:00 – 19:00

Galeria przy Kozach SDK,

ul. J. S. Bacha 15, Warszawa

www.sdk.waw.pl; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

dyktando modul

zwm2018 modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor