Nagłówek artykułów

Pracownie

Teatr tańca "Afera"

 

Teatr Tańca AFERA działa w Służewskim Domu Kultury od września 2012 r. Trenerką i choreografką grupy jest Magdalena Golla - tancerka, choreografka, pedagożka, uczestniczka wielu warsztatów i działań performatywnych w kraju i poza jego granicami. Podstawowa technika naszej pracy to taniec współczesny, którego cechą jest szanowanie różnic pomiędzy tancerzami i wykorzystanie ich naturalnych predyspozycji. Inspiracje z jednej strony romantyzmem i liryką Isadory Duncan, a z drugiej dramaturgią tańca Marthy Graham budują rdzeń naszych poszukiwań scenicznych.

Na zajęcia zapraszamy młodzież w wieku 10-16 lat o predyspozycjach ruchowych. W ramach naszej pracowni działają dwie grupy: zespół taneczny (choreografie estradowe i etiudy taneczne) oraz teatr tańca (spektakle taneczne).

W sezonie 2018/2019, AFERA, pracuje nad nowym spektaklem, inspirowanym postacią Marthy Graham - choreografki, tancerki, pedagożki tańca oraz historią 16-latki, która nie ukończyła szkoły baletowej..
AFERA przygotowuje się także do gościnnych występów w Japonii w ramach obchodów 100. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między Polską i Japonią.  Partnerem AFERY w tym projekcie jest Fundacja im. Ireny Kwiatkowskiej.

AFERA uczestniczy w licznych wydarzeniach kulturalnych zarówno rangi lokalnej jak i międzynarodowej. Są to festyny, przeglądy, konkursy oraz festiwale taneczne i teatralne.Chcesz poznać sukcesy Teatru tańca "Afera"?  Kliknij i sprawdź! 


Fot. Górajka Foto

 

Zapisz się na warsztaty

 

Informacje:

  • Prowadzenie: Magdalena Golla, Jacek Zieliński (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  • Zapisy on-line przez www.strefazajec.pl
  • Poniedziałek, godz. 17.30 - 20.30 – taniec, sala taneczna
  • Czwartek, godz. 17.30 - 20.30 – taniec, sala widowiskowa
  • Koszt: 150,00 zł miesięcznie

 

Uczestnika zajęć obowiązuje REGULAMIN UCZESTNIKA ZAJĘĆ (materiały do pobrania)
Uczestnika obowiązuje opłacanie zajęć do 5-go dnia miesiąca:

- przez serwis internetowy Strefazajęć.pl (www.strefazajec.pl), wykonując PRZELEW na podany numer konta w serwisie
- lub gotówką w kasie SDK: poniedziałek, wotrek, czwartek, piątek w godzinach 11:00-15:00 oraz w środy w godzinach 16:00-19:00.

Obserwuj nas na portalu Instragram @sluzewskidomkultury