Nagłówek artykułów

Pracownie

Hip Hop Akademia

Zajęcia taneczne skierowane do młodzieży w wieku 15+. Na zajęciach poznajemy kroki wywodzące się z różnych stylów tańca ulicznego oraz przygotowujemy się do corocznych pokazów, na których reprezentujemy nasz dom kultury.

 • Taneczne
  Prowadzone przez Jana "JotWu" Władonia (HHA starsi) oraz Aleksandrę Gębarowską (HHA młodsi). 
 • Beatbox
  Prowadzone przez jednego z najlepszych polskich beatboxerów - Piotra "Bobbiego" Jarosza <link>
 • Kulturowe
  Prowadzone przez Kamila "Jakuzę" Jaczyńskiego

Tu obejrzyj teledysk z treningów Hip Hop Akademii :)

 hip hop akademia hip hop akademia hip hop akademia hip hop akademia hip hop akademia

 

Zapraszamy na wakacyjne warsztaty kulturowe:  4 elementy

Jak kreatywnie wykorzystać wolny czas podczas wakacji w mieście? Jakie możliwości rozwoju daje Kultura Hip-Hop? Czy jest dla każdego i o co w tym wszystkim właściwie chodzi?! Na te i wiele innych pytań postarają się odpowiedzieć uczestnicy letniego cyklu spotkań Hip-Hop Akademii w Służewskim Domu Kultury.

Projekt „4 ELEMENTY” to powrót do korzeni Hip-Hop Akademii w SDK. W ramach czterech spotkań Kamil Jaczyński znany bardziej jako Jakuza z warszawskiej wytwórni muzycznej Wielkie Joł oraz zaproszeni goście postarają się przybliżyć uczestnikom podstawowe elementy kultury Hip-Hop – DJ’ING, MC’ING, GRAFFITI oraz BREAKDANCE.
Projekt przewiduje 4 spotkania, które odbędą się w Służewskim Domu Kultury na przestrzeni lipca i sierpnia. Wstęp wolny!

Pierwsze spotkanie już 2 lipca. Tematem spotkania będzie DJ’ing, a gośćmi między innymi Dj Falcon1 i Dj Rizzle. Drugie spotkanie 16 lipca. Tematem spotkania będzie MC’ing, a gośćmi między innymi CNE i Proceente. Sierpniowe w przygotowaniu.

4 ELEMENTY kopiaPLAN SPOTKAŃ DYSKUSYJNYCH „4 ELEMENTY”:
(kolejność spotkań może ulec zmianie zależnie od dostępności ekspertów)

1. DJ’ING (gościnnie Dj Falcon1 / SpinLab + Dj Rizzle) - 2 lipca 2018, g. 18.00
2. MC’ING (gościnnie CNE + Proceente) - 16 lipca 2018, g. 18.00
3. GRAFFITI (gościnnie Courv.r – autor zinu SKRRRT + Tornadovsky)
4. BREAKDANCE (gościnnie BBoy Pirat + ktoś z RockaFellaz + Jan Władoń)

Prowadzący: Kamil Jaczyński - animator kultury i sportu (nurkowanie). Specjalista do spraw public relations i marketingu muzycznego. Członek Akademii Fonograficznej i Związku Producentów Audio Video. Dyrektor wykonawczy w wytwórni muzycznej Wielkie Joł. Wykładowca w Akademii Menedżerów Muzycznych, na studiach podyplomowych w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk, a także studiach podyplomowych w Collegium Civitas.

Z kulturą Hip-Hop związany jest niemalże od początku jej zaistnienia w Polsce. Jeden z twórców projektu Poezja Miejska Rap zorganizowanego przez Służewski Dom Kultury i dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Promocja języka polskiego” i kampanii społeczno-edukacyjnej „Ojczysty - dodaj do ulubionych”. Jeden z autorów "Antologii Polskiego Rapu" wydanej nakładem Narodowego Centrum Kultury. Inicjator ogólnopolskiego cyklu paneli dyskusyjnych "Piractwo, czy dozwolony użytek" poruszających tematykę prawa autorskiego, własności intelektualnej oraz nowoczesnego modelu zarządzania kulturą.

Jest również wykładowcą teorii kultury Hip-Hop w HipHop Akademii - projekcie edukacyjnym powołanym do życia przez Wytwórnię Wielkie Joł oraz formację taneczną SonicDance i Służewski Dom Kultury. Swoje artykuły publikował między innymi w: Ślizgu, Dosdedos, Bleku i magazynie studenckim Dlaczego. Niegdyś redaktor portalu HIP-HOP.PL - największego serwisu o tej tematyce w Polsce, sędzia ogólnopolskich bitew w stylu wolnym - WBW.

W wytwórni muzycznej Wielkie Joł odpowiedzialny jest za Public & Media Relations, koordynację i nadzór działań medialnych i wydawniczych projektów muzycznych oraz audiowizualnych. Był producentem wykonawczym m.in takich bestsellerów jak płyta formacji Warszafski Deszcz "Powrócifszy", czy Tede "Ścieżka Dźwiękowa". Ponadto jest współtwórcą koncepcji oprawy muzycznej przedstawienia teatralnego 12 Ławek (reż. Jarek Staniek) prezentowanego na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni.

 

Zapisz się na warsztaty

 

Informacje:

 • Prowadzenie: Jan Władoń, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Zapisy on-line przez www.strefazajec.pl
 • Młodzież i dorośli
 • Treningi: wtorki 17:30 - 18:30 oraz czwartki 16:15 - 17:15
 • Koszt: 120 zł/miesiąc

 

Uczestnika zajęć obowiązuje REGULAMIN UCZESTNIKA ZAJĘĆ (materiały do pobrania)
Uczestnika obowiązuje opłacanie zajęć do 5-go dnia miesiąca:

- przez serwis internetowy Strefazajęć.pl (www.strefazajec.pl), wykonując PRZELEW na podany numer konta w serwisie
- lub gotówką w kasie SDK: poniedziałek, wotrek, czwartek, piątek w godzinach 11:00-15:00 oraz w środy w godzinach 16:00-19:00.

Obserwuj nas na portalu Instragram @sluzewskidomkultury