Nagłówek artykułów

Pracownie

Joga

Jest unikalną linią łagodnej yogi dla każdego. Uczymy różnych asan w sposób gruntowny, a jednocześnie pełen radości i zabawy.

O nas:
Szkoła Sri Sri Yogi jest jednym z popularnych w świecie programów międzynarodowej Fundacji Art of Living (konsultant przy Organizacji Narodów Zjednoczonych). Działamy w ponad 152 krajach, od 35 lat promując zdrowy styl życia, ucząc sposobów redukcji stresu oraz poprawy zdrowia fizycznego i jakości życia na gruncie prywatnym i zawodowym.

Dla kogo:
W sesjach i warsztatach uczestniczyło jak dotąd ponad 30 milionów osób na całym świecie. Nasze zajęcia mają przeznaczenie ogólnodostępne i w każdym wieku oraz adresowane są do określonych grup np.: do seniorów, dzieci czy młodzieży, kadr kierowniczych, artystów, a nawet więźniów i osób uzależnionych.

Co zyskasz:
poprawa stanu zdrowia, regeneracja kręgosłupa(łagodzi bóle pleców), nawilżenie i wzmocnienie stawów, wiązadeł i mięśni, lepsza praca narządów wewnętrznych, młody wygląd, regulacja wagi ciała, wyższy poziom energii, pogoda ducha, prawidłowy oddech, lepszy sen, wolniejsza od myśli głowa, umiejętność efektywnego relaksu

 

... Nie jesteś w nastroju. Twoje
ciało jest zesztywniałe, masz inne
rzeczy do zrobienia, nie możesz
uspokoić głowy... Wtedy
ruszaj na matę!

 

Zapisz się na warsztaty

 

Informacje:

  • prowadzenie: Ewa Wrzos 
  • czwartek 19.00-20.30
  • Sala taneczna
  • Koszt: 100 zł miesięcznie

 

Uczestnika zajęć obowiązuje REGULAMIN UCZESTNIKA ZAJĘĆ (materiały do pobrania)
Uczestnika obowiązuje opłacanie zajęć do 5-go dnia miesiąca:

- przez serwis internetowy Strefazajęć.pl (www.strefazajec.pl), wykonując PRZELEW na podany numer konta w serwisie
- lub gotówką w kasie SDK: poniedziałek, wotrek, czwartek, piątek w godzinach 11:00-15:00 oraz w środy w godzinach 16:00-19:00.

Obserwuj nas na portalu Instragram @sluzewskidomkultury