Powiadomienia dla odwiedzających (2)

Służewski Dom Kultury od początku swojej działalności przykłada dużą wagę do działań ekologicznych. W 1991 roku powstało u nas gospodarstwo dziecięce i od tej pory ekologia stała się jednym z naszych priorytetowych działań. Od tego czasu gospodarstwo rozrosło się do nieoczekiwanych rozmiarów. Na dzień dzisiejszy w swojej ofercie oprócz stałych pracowni, których działania związane są ściśle z ekologią, organizujemy również wiele wydarzeń oraz projektów związanych z ekologią. Poniżej znajdziesz spis wszystkich wydarzeń związanych z ekologią - Archiwum


 

Nagłówek artykułów

Konkursy i festiwale

II Dyktando nad Dolinką

Obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! Przesuwamy termin zgłoszeń! Zgłoszenia przyjmujemy do  26.02.2019!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, SDK organizuje kolejną edycję dyktanda, która odbędzie się 2 marca o godzinie 12:00 w sali widowiskowej.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zmierzenia się z polską ortografią i interpunkcją. Zgłaszać się można od 28 stycznia (poniedziałek) do 22 lutego (piątek). Formularz rejestracyjny oraz Regulamin dyktanda dostępny poniżej (do pobrania).

Istnieje również możliwość zgłoszenia się osobiście. Laureat pierwszego miejsca otrzyma nagrodę w wysokości 1000 zł netto, drugiego - 500 zł netto, trzeciego - 300 zł netto.

Do pobrania:

  • Regulamin dyktanda
  • Formularz zgłoszeniowy
  • Kontakt: Izabela Trzeciecka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / tel. 22 843 91 01
logo www