„Mój Zielony Dach Skośny” – pod takim hasłem w Służewskim Domu Kultury odbyły się trzecie już warsztaty, których celem było wspólne stworzenie roślinnego dachu, tym razem - skośnego. Warsztat zaczął się od krótkiego wykładu nt. konstrukcji, korzyści i przykładów, który przedstawili Marzena Bronisz z firmy PoLandscape oraz Łukasz Zakrzewski z Firestone.

„Mój Zielony Dach” – pod takim hasłem w Służewskim Domu Kultury podczas targów Wzory w Ogrodzie odbyły się drugie warsztaty, których celem było wspólne stworzenie mini roślinnego dachu.
Uwaga! - jeszcze w tym miesiącu kolejne warsztaty!

Nicka Lewisa, utalentowanego muzyka pochodzącego z Kanady, gościliśmy w minioną sobotę na deskach Amfiteatru Służewskiego Domu Kultury. Nick wykonał muzykę płynącą prosto z serca i wielu zakamarków świata.

MUZYCZNY DZIEŃ SĄSIADA W SDK
15 czerwca 2016 w godz. 17:30-22:00

Wydarzenie wpisuje się w obchody siódmej edycji Warszawskiego Dnia Sąsiada i było pod patronatem Q-ruchu Sąsiedzkiego

W kwietniu br. nasi tancerze ze Służewskiego Domu Kultury brali udział w międzynarodowym projekcie zatytułowanym - ˝Street show connection˝ Projekt finansowany był ze źródeł Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus + akcji KA 1.
Celem naszej międzynarodowej grupy było przygotowanie występu wokalno-tanecznego, który zaprezentowaliśmy chorwackiej publice na głównym placu Zagrzebia. Wymiana odbyła się w dniach 23.04. do 30.04.

DSC 6725Koncert Grzegorza Hyżego był kolejnym, otwartym wydarzeniem zainicjowanym przez Urząd Dzielnicy Mokotów, a organizowanym przez Służewski Dom Kultury.

Grzegorz Hyży to artysta dobrze znany publiczności z udziału w programie "X Factor", który w odróżnieniu od "meteorów" jednego sezonu konsekwentnie rozwija swoją karierę. Przepis na sukces jaki stosuje to połączenie melodyjnych przebojów z charyzmą wykonawcy, wspartą udziałem znakomitych muzyków.

Po locie samolotem turbośmigłowym szczęśliwie dotarliśmy do celu. Część z nas czuła się trochę niepewnie, ale podróż zleciała nam momentalnie :)

Dlaczego przylecieliśmy do Chorwacji, Zagrzebia?
Bierzemy udział w projekcie „Street show connection” w ramach akcji Mobilność młodzieży programu Erasmus + finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Festiwal Tworczosci 2016 plakat WEB8 kwietnia br. w Służewskim Domu Kultury w ramach obchodów 100 lecia przyłączenia Mokotowa do Warszawy odbyła się GALA XII Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Mokotowa.
Pełna sala widowiskowa świadczyła o dużym zainteresowaniu i potrzebie organizowania tego typu wydarzeń, w które zaangażowani są młodzi ludzie – od przedszkolaków po uczniów ze szkół średnich.

Poprzedni
luty 2017
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
30 31
2
6
10
12
18
25
27
1 2 3 4 5

BOX REPERTUAR

box bartok

senioraliaWEB BELKA

tadimm modul

KupBilet EB06

box galeriaprzykozach2

GDz

box 50 MLODZI