„ Neverland" Spektakl muzyczny Pati Sokół ze specjalnym udziałem w częściach multimedialnych Magdaleny Różczki, Łukasza Nowickiego, Antoniego Królikowskiego oraz Macieja Sthura.

Wejściówki bezpłatne. / Sala widowiskowa.

 

 

 Spektakl "Neverland" jest częścią akcji psychoedukacyjnej RE:akcja w depresji – największej inicjatywy edukacyjnej w Polsce promującej wiedzę na temat profilaktyki, diagnozowania i leczenia depresji. Celem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie chętnych poznania sposobów radzenia sobie z chorobą depresji poprzez organizację angażujących warsztatów, projekcji filmowych czy bezpłatnych konsultacji z psychoterapeutami. W ciągu miesiąca, w samej tylko Warszawie odbędzie się łącznie 25 bezpłatnych wydarzeń - warsztatów, seminariów, szkoleń i flashmoba – poświęconych tematyce diagnozowania i leczenia depresji, radzenia sobie ze stresem, relaksacji.
W ramach akcji ukazują się także artykuły psychoedukacyjne poświęcone depresji, prowadzone są bezpłatne konsultacje psychoterapeutyczne oraz warsztaty związane z tematyką radzenia sobie z depresją.

 

 

 

Poprzedni
kwiecień 2017
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
27 28 29 30 31
2
3
5
12
13
14
15
16
17
20
24
26
28
30

BOX REPERTUAR

box bartok

senioraliawiolWEB BELKA

KupBilet EB06

box galeriaprzykozach2

GDz

box 50 MLODZI

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor