IV Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Beli Bartoka. Uwaga! zmiana terminu nadsyłania zgłoszeń na dzień 15 lutego 2017r.

afisz bartok malyZapraszamy do udziału w „IV Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym dla Dzieci i Młodzieży, im. Beli Bartoka”, który odbędzie się w 136 rocznicę urodzin kompozytora, w dniach 24 - 26 marca 2017r., w Warszawie. Kolejna edycja Konkursu wpisuje się w trwający w Polsce Rok Kultury Węgierskiej. Konkurs ma charakter międzynarodowy, otwarty i adresowany jest do uzdolnionych muzycznie dzieci i młodzieży. Głównymi celami Konkursu są: popularyzacja muzyki fortepianowej, ze szczególnym uwzględnieniem twórczości Beli Bartoka, prezentacja umiejętności i promocja utalentowanych młodych artystów. Mogą w nim wziąć udział zarówno dzieci i młodzież ze szkół muzycznych posiadających uprawnienia szkół publicznych, jak i nie objęte systemem szkolnictwa artystycznego. Szczegółowe zasady uczestnictwa zostały opisane w Regulaminie konkursu.

 

Dokumenty do pobrania:
1. Regulamin konkursu
2. Karta zgłoszenia
3. Program konkursu


Aplikacje można nadsyłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga! Z dniem 15 lutego 2017r. zakończono przyjmowanie zgłoszeń

Organizatorami „IV Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego dla Dzieci i Młodzieży, im. Beli Bartoka” są: Służewski Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, Węgierski Instytut Kultury w Warszawie i Warszawskie Towarzystwo Muzyczne.

 


 


IV International Béla Bartók Piano Competition for Children and Youth

We invite all music students to participate in the fourth piano competition organized by Służewski Cultural Centre, Balassi Institute - Hungarian Institute of Culture and Warsaw Music Society.
The competition will take place on 24-26 March 2017.  Submissions closed! More information in Rules nad Regulations.

Download:
1. Rules and regulations
2. Aplication form
3. Obligatory competition program

You can send an aplication via e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

BOX REPERTUAR

box bartok

senioraliaWEB BELKA

tadimm modul

KupBilet EB06

box galeriaprzykozach2

GDz

box 50 MLODZI